Hercules Stands HCSLGSP-39WBLT 3x gitaar muurbeugel, metal base, 20Y edition
Hercules Stands
Specificaties
Productkenmerken
- Duurzaamheid product
- Niet gespecificeerd
- Muurbeugel voor
- Elektrische gitaar, elektrische basgitaar, akoestische gitaar, akoestische basgitaar
- Automatische sluiting
- Nee
- Afstand tot muur
- Dichtbij
- Staand of liggend
- Staand
- Hoek t.o.v. muur
- Draaibaar
- Bevestiging voor
- Muur
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
- Gewicht
- 985 gr
- Afmeting
- 35,5 x 13,0 x 10,5 cm
Productspecificaties
- merk: hercules
- model: hcslgsp-39wblt
- editie: 20y jubileumeditie
- productgroep: gitaarhouder
- uitvoering: set van 3 wandhouders met metalen basisplaat
- technologie: plexi ags met polycarbonaat versterking
- geschikt voor: gitaar, basgitaar, banjo, mandoline
- halsdikte zonder n.i.n.a.: 40 - 52 mm
- halsdikte met n.i.n.a. (ha301): vanaf 28 mm
- opmerking: banjo's met planetary tuners vereisen 2 of meer sets n.i.n.a.
- armlengte: 105 mm
- maximale belasting: 7 kg per houder
- inbegrepen schroeven: 2x m4 x 45 mm
- materiaal basisplaat: metaal
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Nog 9 stuks op voorraad in ons magazijn
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels
- 1 werkdag Antwerpen Reserveren
- Op voorraad Goes Reserveren
Gratis verzending vanaf € 99,-
30 dagen 'niet goed geld terug' garantie
Gratis CO2-neutrale verzending
Specificaties
Productkenmerken
- Duurzaamheid product
- Niet gespecificeerd
- Muurbeugel voor
- Elektrische gitaar, elektrische basgitaar, akoestische gitaar, akoestische basgitaar
- Automatische sluiting
- Nee
- Afstand tot muur
- Dichtbij
- Staand of liggend
- Staand
- Hoek t.o.v. muur
- Draaibaar
- Bevestiging voor
- Muur
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
- Gewicht
- 985 gr
- Afmeting
- 35,5 x 13,0 x 10,5 cm
Productspecificaties
- merk: hercules
- model: hcslgsp-39wblt
- editie: 20y jubileumeditie
- productgroep: gitaarhouder
- uitvoering: set van 3 wandhouders met metalen basisplaat
- technologie: plexi ags met polycarbonaat versterking
- geschikt voor: gitaar, basgitaar, banjo, mandoline
- halsdikte zonder n.i.n.a.: 40 - 52 mm
- halsdikte met n.i.n.a. (ha301): vanaf 28 mm
- opmerking: banjo's met planetary tuners vereisen 2 of meer sets n.i.n.a.
- armlengte: 105 mm
- maximale belasting: 7 kg per houder
- inbegrepen schroeven: 2x m4 x 45 mm
- materiaal basisplaat: metaal
Productinformatie
Artikelnr: 9000-0157-6598
Algemeen
De Hercules HCSLGSP-39WBLT is een set van drie wandhouders voor gitaar of bas, uitgevoerd met een stijlvolle metalen basisplaat als onderdeel van de 20Y jubileumeditie. Ideaal voor thuis of in de studio, waar je je instrumenten veilig en overzichtelijk verticaal aan de muur hangt.
PLEXI AGS-technologie
De PLEXI AGS-arm is versterkt met polycarbonaat voor extra druksterkte en schokbestendigheid, en draait automatisch mee met de vorm van de hals. Dankzij de meegeleverde N.I.N.A.-adapters is de houder ook geschikt voor smallere halzen zoals die van een banjo of mandoline.
Plus- en minpunten
- Draait automatisch mee met de gitaarhals.
- Stijlvolle metalen basisplaat, 20Y editie.
Servicebelofte
Bax Music Garantie Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.
Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.
Reviews
Andere producten van Hercules Stands
Zoek alle producten van het merk Hercules Stands-
Extra voordeel -23%Adviesprijs 64,- 49,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
Extra voordeelAdviesprijs 44,- 35,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
Extra voordeel -37%Adviesprijs 30,- 18,80Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
Extra voordeel -33%Adviesprijs 37,- 24,90Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Gitaar Muurbeugel-
Extra voordeelAdviesprijs 48,- 44,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
PopulairAdviesprijs 8,50 6,50Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
PopulairAdviesprijs 11,90 8,40Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
PopulairAdviesprijs 13,- 9,95Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Gerelateerde producten van Hercules Stands
Zoek alle producten van het merk Hercules Stands in de categorie Gitaar Muurbeugel-
-43%Adviesprijs 69,- 39,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
Extra voordeel -57%Adviesprijs 69,- 30,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
Extra voordeelAdviesprijs 22,10 18,90Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
Extra voordeelAdviesprijs 22,10 15,90Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis