Klotz PD3-3XK22A003.0 AES/DMX kabel 3p XLR F/M zwart/blauw 3 meter
Bekijk ook eens (20)
Klotz PD3-3XK11A001.0 AES/DMX kabel 3p XLR F/M zwart 1 meter
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 23,10
€ 23,10
Klotz PD3-3XK11A002.0 AES/DMX kabel 3p XLR F/M zwart 2 meter
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 25,-
€ 25,-
Klotz PD3-3XK11A005.0 AES/DMX kabel 3p XLR F/M zwart 5 meter
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 31,-
€ 31,-
Klotz PD3-3XK11A010.0 AES/DMX kabel 3p XLR F/M zwart 10 meter
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 44,-
€ 44,-
Klotz PD3-3XK11A015.0 AES/DMX kabel 3p XLR F/M zwart 15 meter
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 52,-
€ 52,-
Klotz PD3-3XK11A025.0 AES/DMX kabel 3p XLR F/M zwart 25 meter
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 101,-
€ 69,-
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Gratis verzending vanaf € 99,-
30 dagen 'niet goed geld terug' garantie
Gratis CO2-neutrale verzending
Andere producten van Klotz
Zoek alle producten van het merk Klotz-
32,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
36,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
PopulairAdviesprijs 28,- 22,20Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
Extra voordeel -36%Adviesprijs 32,- 20,50Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie DMX-kabels-
Populair -37%Adviesprijs 62,- 39,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
Populair -37%Adviesprijs 46,- 29,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
Extra voordeelAdviesprijs 25,- 16,20Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
10% EXTRA KORTING MET CODE: EXTRA10 Populair -59%Adviesprijs 30,- 12,25Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Gerelateerde producten van Klotz
Zoek alle producten van het merk Klotz in de categorie DMX-kabels-
41,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
44,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
10% EXTRA KORTING MET CODE: EXTRA10 Extra voordeel -55%Adviesprijs 43,- 19,30Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
Extra voordeel -81%Adviesprijs 46,- 8,65Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis