Mooer GTRS GWU4 UHF Wireless Plug Green draadloos gitaarsysteem
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
Mooer GTRS GWU4 UHF Wireless Plug White draadloos gitaarsysteem
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
Mooer GTRS GWU4 UHF Wireless Plug Green + Fazley LETA SGSTN-BLK
- Adviesprijs € 92,50
- Jouw voordeel € 2,50
- Nu als combinatie voor € 90,-
Mooer GTRS GWU4 UHF Wireless Plug Green + Bax Music PickBox-12
- Adviesprijs € 80,80
- Jouw voordeel € 0,80
- Nu als combinatie voor € 80,-
Gratis verzending vanaf € 99,-
30 dagen 'niet goed geld terug' garantie
Gratis CO2-neutrale verzending
Anderen kochten ook
-
PopulairAdviesprijs 6,75 5,90Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
PopulairAdviesprijs 6,85 5,70Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
PopulairAdviesprijs 3,12 1,95Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
PopulairAdviesprijs 15,90 9,95Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Combinatievoordeel
Mooer GTRS GWU4 UHF Wireless Plug Green + Fazley LETA SGSTN-BLK
Artikelnr: 9000-0102-6962
- 1 x Mooer GTRS GWU4 UHF Wireless Plug Green draadloos gitaarsysteem 75,00
- 1 x Fazley LETA SGSTN-BLK gitaarband dun leder zwart 17,50
- Adviesprijs
- 92,50
- Nu als combinatie voor
- 90,00
- Jouw voordeel
- 2,50
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Mooer GTRS GWU4 UHF Wireless Plug Green + Bax Music PickBox-12
Artikelnr: 9000-0102-6963
- 1 x Mooer GTRS GWU4 UHF Wireless Plug Green draadloos gitaarsysteem 75,00
- 1 x Bax Music PickBox-12 plectrumdoosje met 12 plectrums (0.46 mm) 5,80
- Adviesprijs
- 80,80
- Nu als combinatie voor
- 80,00
- Jouw voordeel
- 0,80
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Mooer GTRS GWU4 UHF Wireless Plug Green + Dunlop PVP102 Variety Pack Medium/Heavy 12 Pack
Artikelnr: 9000-0102-6964
- 1 x Mooer GTRS GWU4 UHF Wireless Plug Green draadloos gitaarsysteem 75,00
- 1 x Dunlop PVP102 Variety Pack Medium/Heavy 12 Pack 6,90
- Adviesprijs
- 81,90
- Nu als combinatie voor
- 81,00
- Jouw voordeel
- 0,90
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Mooer GTRS GWU4 UHF Wireless Plug Green + 3x Ernie Ball 2223 Super Slinky
Artikelnr: 9000-0102-6966
x3
- 1 x Mooer GTRS GWU4 UHF Wireless Plug Green draadloos gitaarsysteem 75,00
- 3 x Ernie Ball 2223 Super Slinky 009 - 042 snarenset voor elektrische gitaar 17,10
- Adviesprijs
- 92,10
- Nu als combinatie voor
- 91,00
- Jouw voordeel
- 1,10
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Mooer GTRS GWU4 UHF Wireless Plug Green + 3x Ernie Ball 2221 Regular Slinky
Artikelnr: 9000-0102-6967
x3
- 1 x Mooer GTRS GWU4 UHF Wireless Plug Green draadloos gitaarsysteem 75,00
- 3 x Ernie Ball 2221 Regular Slinky 010 - 046 snarenset voor elektrische gitaar 17,70
- Adviesprijs
- 92,70
- Nu als combinatie voor
- 92,00
- Jouw voordeel
- 0,70
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Mooer GTRS GWU4 UHF Wireless Plug Green + Ernie Ball 9600 Axis Capo Black
Artikelnr: 9000-0102-6968
- 1 x Mooer GTRS GWU4 UHF Wireless Plug Green draadloos gitaarsysteem 75,00
- 1 x Ernie Ball 9600 Axis Capo Black universele capo 14,90
- Adviesprijs
- 89,90
- Nu als combinatie voor
- 89,00
- Jouw voordeel
- 0,90
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Mooer GTRS GWU4 UHF Wireless Plug Green + Innox IGS 03 MKII
Artikelnr: 9000-0102-6969
- 1 x Mooer GTRS GWU4 UHF Wireless Plug Green draadloos gitaarsysteem 75,00
- 1 x Innox IGS 03 MKII gitaarstatief 7,50
- Adviesprijs
- 82,50
- Nu als combinatie voor
- 82,00
- Jouw voordeel
- 0,50
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Mooer GTRS GWU4 UHF Wireless Plug Green + Fazley Kubo 10
Artikelnr: 9000-0102-6970
- 1 x Mooer GTRS GWU4 UHF Wireless Plug Green draadloos gitaarsysteem 75,-
- 1 x Fazley Kubo 10 gitaarversterker combo (1x5 inch, 10 watt) 32,-
- Adviesprijs
- 107,-
- Nu als combinatie voor
- 105,-
- Jouw voordeel
- 2,-
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Mooer GTRS Guitars Standard 801 Surf Green + Mooer GTRS GWU4 UHF Wireless Plug Green
Artikelnr: 9000-0102-6984
- 1 x Mooer GTRS Guitars Standard 801 Surf Green Intelligent Guitar met gigbag 333,-
- 1 x Mooer GTRS GWU4 UHF Wireless Plug Green draadloos gitaarsysteem 75,-
- Adviesprijs
- 408,-
- Nu als combinatie voor
- 403,-
- Jouw voordeel
- 5,-
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Mooer GTRS Guitars Standard 800 Surf Green + Mooer GTRS GWU4 UHF Wireless Plug Green
Artikelnr: 9000-0102-6985
- 1 x Mooer GTRS Guitars Standard 800 Surf Green Intelligent Guitar met gigbag 333,-
- 1 x Mooer GTRS GWU4 UHF Wireless Plug Green draadloos gitaarsysteem 75,-
- Adviesprijs
- 408,-
- Nu als combinatie voor
- 403,-
- Jouw voordeel
- 5,-
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Mooer GTRS GWU4 UHF Wireless Plug Green + 3x Fazley EGS03 + Fazley SW01
Artikelnr: 9000-0102-6965
x3
- 1 x Mooer GTRS GWU4 UHF Wireless Plug Green draadloos gitaarsysteem 75,00
- 3 x Fazley EGS03 snaren voor elektrische gitaar (regular) 8,85
- 1 x Fazley SW01 snaarwinder 1,95
- Adviesprijs
- 85,80
- Nu als combinatie voor
- 84,00
- Jouw voordeel
- 1,80
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Andere producten van Mooer
Zoek alle producten van het merk Mooer-
Populair -23%Adviesprijs 154,- 119,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
-
Populair -14%Adviesprijs 108,- 93,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
Extra voordeelAdviesprijs 68,- 60,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
Extra voordeelAdviesprijs 79,- 70,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Draadloos gitaar systeem-
Extra voordeel -35%Adviesprijs 182,- 118,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
-
Populair -35%Adviesprijs 177,- 115,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
-
Populair49,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Gerelateerde producten van Mooer
Zoek alle producten van het merk Mooer in de categorie Draadloos gitaar systeem-
Extra voordeel -13%Adviesprijs 86,- 75,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
PopulairAdviesprijs 40,- 38,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis