Shure SLX 24/BETA87C-H5 (518-542 MHz) handheld draadloos
nog geen reviews
Uit assortiment, dit product is niet meer te bestellen.
Geen alternatieven gevonden
Algemeen
Klank en setup
BETA 87C of 87A?
Het verschil tussen de Beta 87A en 87C zit in het opnamepatroon: de Beta 87A is namelijk supercardioide, terwijl de 87C het doet met een cardioide karakteristiek. De 87A biedt u daarmee minder kans of feedback, er is echter wel wat ervaring met microfoons voor nodig, aangezien de gebruiker recht in de microfoon moet zingen. De 87C heeft hier veel minder last van, maar is wel wat gevoeliger voor feedback. Er is minder ervaring voor nodig, omdat de 87C ook van opzij wat geluid oppikt, zodat er niet recht in de microfoon gezongen hoeft te worden.
Specificaties
Productkenmerken
Batterij type AA - penlite
Batterijduur (ongeveer) 8 uur
Frequentieband Shure H5 (518 - 542 MHz)
Kanaal 27 (518 - 526 MHz), 28 (526 - 534 MHz), 29 (534 - 542 MHz)
Maximale SPL 130 dB - 139 dB
Maximum frequentie 16 - 16.9 kHz
Minimum frequentie 50 - 59 Hz
Richtingskarakteristiek cardioide
Type frequentieband 500 - 599 MHz
Zendvermogen 30 mW
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
Gewicht (incl. verpakking) 1,1 kg
Afmeting (incl. verpakking) 28,0 x 14,0 x 9,0 cm
Productspecificaties
BETA 87C condensator zangmicrofoon:
  • zacht frequentiebereik, geoptimaliseerd voor vocals met helder midden en bass rolloff
  • frequentiebereik: 50 Hz – 20 kHz
  • cardioide opnamepatroon voor superieure reductie van omgevingsgeluid
  • geavanceerd pneumatisch shockmount systeem gaat mechanisch gebruiksgeluid tegen
  • ingebouwde popfilter reduceert wind- en ademgeluid
  • max SPL: 140.5 dB
  • signal-to-noise ratio: 94 dB
  • wordt geleverd in aluminium case
  • stevige stalen constructie: perfect voor on the road
SLX 2 draadloze handheld zender:
  • automatische zend set-up
  • backlight LCD met time-out functie
  • frequentie en power lock-out
  • 3-segments batterijniveau-indicator
  • 2 AA batterijen bieden 8 uur continu gebruik
  • frequentie: 518 – 542 MHz
  • frequentieband: H5
Productkenmerken
19 inch-rackformaat niet van toepassing
Automatische frequentie-zoekfunctie ja
Batterijduur (ongeveer) niet van toepassing
Energiebron netstroom
Ingebouwde equalizer nee
Schakelbare frequenties nee
Uitgangsconnector jack (6,3 mm) + XLR
Gewicht (incl. verpakking) 3,2 kg
Afmeting (incl. verpakking) 46,0 x 38,0 x 9,0 cm
Productspecificaties
  • frequentie: 518 - 542 MHz
  • frequentieband: H5
  • automatische frequentieselectie
  • automatische zender-setup
  • 960 selecteerbare frequenties door 24MHz bandbreedte
  • afneembare 1/4" wave antennes
  • RF LED
  • 5-segments VU-meter
  • multi-functie backlight LCD scherm
  • batterij-indicator
  • volume controle op voorkant van de unit
  • 9.5" breedte
  • non-slip beschermde randen voor gebruiken buiten 19" racks