Sterling by Music Man StingRay Short Scale RAYSS4 Purple Sparkle elektrische basgitaar
Sterling by Music Man
Specificaties
Productkenmerken
- Aantal frets
- 22
- Aantal snaren
- 4
- Actieve toonregeling
- Nee
- Duurzaamheid product
- Niet gespecificeerd
- Elementconfiguratie
- H (humbucker in brugpositie)
- Elementtype
- Humbucker (passief)
- Halsprofiel
- Niet gespecificeerd
- Halsverbinding
- Geschroefd (bolt on)
- Houtsoort toets
- Palissander (rosewood)
- Inclusief hoes
- Nee
- Inclusief koffer
- Nee
- Kleur
- Paars
- Land van herkomst
- Indonesië
- Linkshandig
- Nee
- Materiaal body
- Esdoorn (maple)
- Materiaal hals
- Esdoorn (maple)
- Merk element(en)
- Niet gespecificeerd
- Model
- Ray-model basgitaar
- Schaallengte basgitaar
- Short scale (< 31 inch)
- String-thru-body
- Nee
- Toetsradius
- 9.45 inch (240 mm)
- Topkambreedte
- Niet gespecificeerd
- Type body
- Solid
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
- Gewicht
- 5,6 kg
- Afmeting
- 132,0 x 40,0 x 10,0 cm
Productspecificaties
- model: StingRay Short Scale RAYSS4
- aantal frets: 22
- elementen: 1
- brug element: Sterling Neodymium Humbucker
- elektronica: passief
- 3-weg elementschakelaar: 3-positie
- regelaars: 1 x push/push volume boost + 1 x toon
- hardware kleur: zwart
- positiemarkeringen: punt
- mensuur: 762 mm
- radius: 240 mm
- toets: palissander
- halspen: dubbele actie
- type frets: jumbo medium
- stemmechanieken: open
- snaren: metaal, Ernie Ball 2852 Regular Slinky Short Scale Bass
- color: paars
- land van herkomst: Indonesië
- bijzonderheden: Scalloped: dubbele
- type: 4-snarige bas
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels
- 8 werkdagen Antwerpen Reserveren
- 8 werkdagen Goes Reserveren
Sterling by Music Man StingRay Short Scale RAYSS4 Purple Sparkle + Fazley LETA SGSTN-BLK
- Adviesprijs
- 822,50
- Nu als combinatie voor
- 820,00
- Jouw voordeel
- 2,50
Sterling by Music Man StingRay Short Scale RAYSS4 Purple Sparkle + Devine GIT3/B
- Adviesprijs
- 814,95
- Nu als combinatie voor
- 813,00
- Jouw voordeel
- 1,95
Gratis verzending vanaf € 99,-
30 dagen 'niet goed geld terug' garantie
Gratis CO2-neutrale verzending
Specificaties
Productkenmerken
- Aantal frets
- 22
- Aantal snaren
- 4
- Actieve toonregeling
- Nee
- Duurzaamheid product
- Niet gespecificeerd
- Elementconfiguratie
- H (humbucker in brugpositie)
- Elementtype
- Humbucker (passief)
- Halsprofiel
- Niet gespecificeerd
- Halsverbinding
- Geschroefd (bolt on)
- Houtsoort toets
- Palissander (rosewood)
- Inclusief hoes
- Nee
- Inclusief koffer
- Nee
- Kleur
- Paars
- Land van herkomst
- Indonesië
- Linkshandig
- Nee
- Materiaal body
- Esdoorn (maple)
- Materiaal hals
- Esdoorn (maple)
- Merk element(en)
- Niet gespecificeerd
- Model
- Ray-model basgitaar
- Schaallengte basgitaar
- Short scale (< 31 inch)
- String-thru-body
- Nee
- Toetsradius
- 9.45 inch (240 mm)
- Topkambreedte
- Niet gespecificeerd
- Type body
- Solid
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
- Gewicht
- 5,6 kg
- Afmeting
- 132,0 x 40,0 x 10,0 cm
Productspecificaties
- model: StingRay Short Scale RAYSS4
- aantal frets: 22
- elementen: 1
- brug element: Sterling Neodymium Humbucker
- elektronica: passief
- 3-weg elementschakelaar: 3-positie
- regelaars: 1 x push/push volume boost + 1 x toon
- hardware kleur: zwart
- positiemarkeringen: punt
- mensuur: 762 mm
- radius: 240 mm
- toets: palissander
- halspen: dubbele actie
- type frets: jumbo medium
- stemmechanieken: open
- snaren: metaal, Ernie Ball 2852 Regular Slinky Short Scale Bass
- color: paars
- land van herkomst: Indonesië
- bijzonderheden: Scalloped: dubbele
- type: 4-snarige bas
Productinformatie
Artikelnr: 9000-0156-9552
Algemeen
De Sterling by Music Man StingRay Short Scale RAYSS4 is een opvallende basgitaar met een korte schaal van 762 mm, speciaal ontworpen voor wie op zoek is naar een comfortabele en handzame short scale. Dankzij de Sterling Neodymium Humbucker in de brugpositie en de passieve elektronica kun je rekenen op een krachtige, dynamische sound. De push/push volumeregeling biedt extra boost, terwijl de driepositie-schakelaar voor klankvariatie zorgt. Het karakteristieke Purple Sparkle-design, gecombineerd met zwarte hardware en 22 medium jumbo frets, maakt deze vier-snarige bas zowel een lust voor het oog als veelzijdig inzetbaar voor studio en podium. De palissander toets met puntinlays en een double-action truss rod zorgen voor fijne speelbaarheid en stabiliteit.
Plus- en minpunten
- Korte schaal van 762 mm voor extra speelcomfort
- Neodymium humbucker levert krachtige en heldere klank
- Handige push/push volumeboost voor meer dynamiek
Servicebelofte
Bax Music Garantie Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.
Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.
Reviews
Anderen kochten ook
-
PopulairAdviesprijs 10,- 7,50Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
PopulairAdviesprijs 13,- 9,95Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
PopulairAdviesprijs 8,- 6,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
PopulairAdviesprijs 3,99 2,95Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Combinatievoordeel
Sterling by Music Man StingRay Short Scale RAYSS4 Purple Sparkle + Fazley LETA SGSTN-BLK
Artikelnr: 9000-0156-9562
- 1 x Sterling by Music Man StingRay Short Scale RAYSS4 Purple Sparkle elektrische basgitaar 805,00
- 1 x Fazley LETA SGSTN-BLK gitaarband dun leder zwart 17,50
- Adviesprijs
- 822,50
- Nu als combinatie voor
- 820,00
- Jouw voordeel
- 2,50
Sterling by Music Man StingRay Short Scale RAYSS4 Purple Sparkle + Devine GIT3/B
Artikelnr: 9000-0156-9563
- 1 x Sterling by Music Man StingRay Short Scale RAYSS4 Purple Sparkle elektrische basgitaar 805,00
- 1 x Devine GIT3/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 3 meter 9,95
- Adviesprijs
- 814,95
- Nu als combinatie voor
- 813,00
- Jouw voordeel
- 1,95
Sterling by Music Man StingRay Short Scale RAYSS4 Purple Sparkle + Innox IGS 03 MKII
Artikelnr: 9000-0156-9564
- 1 x Sterling by Music Man StingRay Short Scale RAYSS4 Purple Sparkle elektrische basgitaar 805,00
- 1 x Innox IGS 03 MKII gitaarstatief 7,50
- Adviesprijs
- 812,50
- Nu als combinatie voor
- 812,00
- Jouw voordeel
- 0,50
Sterling by Music Man StingRay Short Scale RAYSS4 Purple Sparkle + Fazley Kubo Bass 10 + Devine GIT3/B
Artikelnr: 9000-0156-9565
- 1 x Sterling by Music Man StingRay Short Scale RAYSS4 Purple Sparkle elektrische basgitaar 805,00
- 1 x Fazley Kubo Bass 10 basgitaarversterker combo (1x5 inch, 10 watt) 69,00
- 1 x Devine GIT3/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 3 meter 9,95
- Adviesprijs
- 883,95
- Nu als combinatie voor
- 871,00
- Jouw voordeel
- 12,95
Andere producten van Sterling by Music Man
Zoek alle producten van het merk Sterling by Music Man-
Extra voordeel -10%Adviesprijs 1.169,- 1.049,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
-
Extra voordeel -10%Adviesprijs 1.309,- 1.174,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
-
Populair -23%Adviesprijs 558,- 427,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
-
Extra voordeel -22%Adviesprijs 549,- 427,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Elektrische basgitaren-
Extra voordeel -8%Adviesprijs 1.169,- 1.075,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
-
Extra voordeel -10%Adviesprijs 999,- 899,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
-
+ Gratis 31 online basgitaarlessen Populair -38%Adviesprijs 159,- 99,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
-
Extra voordeel -11%Adviesprijs 800,- 709,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Gerelateerde producten van Sterling by Music Man
Zoek alle producten van het merk Sterling by Music Man in de categorie Elektrische basgitaren-
Populair -23%Adviesprijs 558,- 427,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
-
Extra voordeel -22%Adviesprijs 549,- 427,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
-
Extra voordeel -12%Adviesprijs 569,- 499,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
-
Populair -21%Adviesprijs 559,- 439,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)