op basis van meer dan 22.355 klantreviews

Seymour Duncan SCR-1N Cool Rails Strat Neck / Middle Pickup Black gitaarelement

nog geen reviews
Extra voordeel
Seymour Duncan SCR-1N Cool Rails Strat Neck / Middle Pickup Black gitaarelement

Specificaties

Productkenmerken

Duurzaamheid product
Niet gespecificeerd
Geschikt voor aantal snaren
6
Klank element
Humbucker
Element-behuizing
Single coil
Element-positie
Hals, midden
Passief of actief element
Passief
Set
Nee
Elementconfiguratie
Niet van toepassing
Magneet-materiaal
Keramisch
Pre-wired pickguard
Nee
Kleur element
Zwart
Kleur slagplaat
Niet van toepassing

Gewicht en afmetingen inclusief verpakking

Gewicht
150 gr
Afmeting
11,0 x 7,0 x 4,0 cm

Productspecificaties

  • Seymour Duncan gitaarelement
  • model: SCR-1N Cool Rails Strat Neck / Middle Pickup
  • kleur: zwart (black)
  • type element: humbucker, passief
  • type behuizing: singlecoil
  • positie: hals, midden
  • magneet element: keramisch
  • weerstand: 9.8 kOhm
  • 4-aderige kabel
  • handgemaakt in Santa Barbara, CA (USA)

Kies je variant – Kleur element: zwart

Adviesprijs 137,- -21%
108,- incl. 21% btw
Online voorraadstatus: Op voorraad bij de leverancier

Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis

5,40 eenmalig
Verlanglijst

Winkelvoorraad

Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels

Seymour Duncan SCR-1B Cool Rails Strat Bridge Pickup Black gitaarelement Seymour Duncan SCR-1N Cool Rails Strat Neck / Middle Pickup Black gitaarelement x2

Seymour Duncan SCR-1B Cool Rails Strat Bridge Pickup Black + 2x Seymour Duncan SCR-1N Cool Rails Strat Neck / Middle Pickup Black

Adviesprijs
324,-
Nu als combinatie voor
311,-
Jouw voordeel
13,-
Op voorraad bij de leverancier

Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis

Seymour Duncan SCR-1B Cool Rails Strat Bridge Pickup Black gitaarelement Seymour Duncan SCR-1N Cool Rails Strat Neck / Middle Pickup Black gitaarelement

Seymour Duncan SCR-1B Cool Rails Strat Bridge Pickup Black + Seymour Duncan SCR-1N Cool Rails Strat Neck / Middle Pickup Black

Adviesprijs
216,-
Nu als combinatie voor
209,-
Jouw voordeel
7,-
Op voorraad bij de leverancier

Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis

Specificaties

Productkenmerken

Duurzaamheid product
Niet gespecificeerd
Geschikt voor aantal snaren
6
Klank element
Humbucker
Element-behuizing
Single coil
Element-positie
Hals, midden
Passief of actief element
Passief
Set
Nee
Elementconfiguratie
Niet van toepassing
Magneet-materiaal
Keramisch
Pre-wired pickguard
Nee
Kleur element
Zwart
Kleur slagplaat
Niet van toepassing

Gewicht en afmetingen inclusief verpakking

Gewicht
150 gr
Afmeting
11,0 x 7,0 x 4,0 cm

Productspecificaties

  • Seymour Duncan gitaarelement
  • model: SCR-1N Cool Rails Strat Neck / Middle Pickup
  • kleur: zwart (black)
  • type element: humbucker, passief
  • type behuizing: singlecoil
  • positie: hals, midden
  • magneet element: keramisch
  • weerstand: 9.8 kOhm
  • 4-aderige kabel
  • handgemaakt in Santa Barbara, CA (USA)

Productinformatie

Artikelnr: 9000-0135-2673

Algemeen

Dit is de Seymour Duncan SCR-1N Cool Rails Strat Neck / Middle Pickup. Het gaat om een dubbelspoels blade-stijl gitaarelement in een singlecoil-behuizing, bedoeld voor elektrische gitaren. Deze Cool Rails pickup, geschikt voor zowel de hals- als de middenpositie, geeft je een heldere en volle geluiden die vergelijkbaar zijn met de sound een volwaardige humbucker. Dankzij de medium output vormt hij een ideale partner met een Hot Rails, JB Jr., SCR-1B Cool Rails bridge of een standaard brughumbucker. Akkoorden klinken warm en strak met een lichte scoop in het middengebied, terwijl je solo-partijen zowel vet als gedefinieerd klinken. Het dual-blade ontwerp zorgt voor uitstekend sustain en consistentie, vooral bij het benden van je gitaarsnaren bij de hogere frets. Om ongewenste bijgeluiden, zoals feedback, effectief te voorkomen, is dit element zorgvuldig met was behandeld. Bovendien biedt de 4-aderige kabel extra klankmatige veelzijdigheid, waardoor je deze guitar pickup kunt schakelen naar coil-split of dubbelspoels parallel.

Plus- en minpunten

  • Biedt een heldere, volle sounds die doen denken aan humbuckerklanken, perfect voor zowel akkoorden als solo's.
  • Dit gitaarelement is zowel geschikt voor bij hals als in de middenpositie van je ST-stijl gitaar.
  • Dual-blade ontwerp zorgt voor langdurige sustain en consistentie, ideaal voor bends bij hogere frets.
  • Werkt uitstekend samen met andere dubbelspoels pickups in singlecoil- én humbucker-stijl behuizingen.
  • De 4-aderige kabel maakt coil-split en parallel schakelingen mogelijk voor extra klankvariatie.

Bax Music Garantie Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.

Reviews

Er zijn nog geen reviews voor dit product.

Video's

Downloads

Anderen kochten ook

Combinatievoordeel

Seymour Duncan SCR-1B Cool Rails Strat Bridge Pickup Black + 2x Seymour Duncan SCR-1N Cool Rails Strat Neck / Middle Pickup Black

Artikelnr: 9000-0135-3084

Seymour Duncan SCR-1B Cool Rails Strat Bridge Pickup Black gitaarelement Seymour Duncan SCR-1N Cool Rails Strat Neck / Middle Pickup Black gitaarelement x2
Adviesprijs
324,-
Nu als combinatie voor
311,-
Jouw voordeel
13,-
Op voorraad bij de leverancier

Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis

Seymour Duncan SCR-1B Cool Rails Strat Bridge Pickup Black + Seymour Duncan SCR-1N Cool Rails Strat Neck / Middle Pickup Black

Artikelnr: 9000-0135-3085

Seymour Duncan SCR-1B Cool Rails Strat Bridge Pickup Black gitaarelement Seymour Duncan SCR-1N Cool Rails Strat Neck / Middle Pickup Black gitaarelement
Adviesprijs
216,-
Nu als combinatie voor
209,-
Jouw voordeel
7,-
Op voorraad bij de leverancier

Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis

Seymour Duncan SCR-1N Cool Rails Strat Neck Pickup Black + D'Addario HDS

Artikelnr: 9000-0135-2924

Seymour Duncan SCR-1N Cool Rails Strat Neck / Middle Pickup Black gitaarelement D'Addario HDS headstand voor gitaar
Adviesprijs
124,55
Nu als combinatie voor
123,00
Jouw voordeel
1,55
Op voorraad bij de leverancier

Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis

Seymour Duncan SCR-1N Cool Rails Strat Neck Pickup Black + Fender

Artikelnr: 9000-0135-2929

Seymour Duncan SCR-1N Cool Rails Strat Neck / Middle Pickup Black gitaarelement Fender output jack 6.35 mm 2-polig
Adviesprijs
116,70
Nu als combinatie voor
116,00
Jouw voordeel
0,70
Op voorraad bij de leverancier

Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis

Seymour Duncan SCR-1N Cool Rails Strat Neck Pickup Black + Ernie Ball 2221 Regular Slinky

Artikelnr: 9000-0135-2930

Seymour Duncan SCR-1N Cool Rails Strat Neck / Middle Pickup Black gitaarelement Ernie Ball 2221 Regular Slinky 010 - 046 snarenset voor elektrische gitaar
Nu als combinatie voor
113,90
Op voorraad bij de leverancier

Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis

Seymour Duncan SCR-1N Cool Rails Strat Neck Pickup Black + D'Addario EXL110

Artikelnr: 9000-0135-2931

Seymour Duncan SCR-1N Cool Rails Strat Neck / Middle Pickup Black gitaarelement D'Addario EXL110 snarenset voor elektrische gitaar
Adviesprijs
116,10
Nu als combinatie voor
116,00
Jouw voordeel
0,10
Op voorraad bij de leverancier

Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis

Seymour Duncan SCR-1N Cool Rails Strat Neck Pickup Black + Elixir 12052 Electric NPS Nanoweb Light 10-46

Artikelnr: 9000-0135-2932

Seymour Duncan SCR-1N Cool Rails Strat Neck / Middle Pickup Black gitaarelement Elixir 12052 Electric NPS Nanoweb Light 10-46 snarenset
Adviesprijs
121,30
Nu als combinatie voor
121,00
Jouw voordeel
0,30
Op voorraad bij de leverancier

Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis

Seymour Duncan SCR-1N Cool Rails Strat Neck Pickup Black + Dunlop GM65 System 65 Guitar Setup Mat

Artikelnr: 9000-0135-2933

Seymour Duncan SCR-1N Cool Rails Strat Neck / Middle Pickup Black gitaarelement Dunlop GM65 System 65 Guitar Setup Mat onderhoudsmat
Adviesprijs
130,-
Nu als combinatie voor
128,-
Jouw voordeel
2,-
Op voorraad bij de leverancier

Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis

Seymour Duncan SCR-1N Cool Rails Strat Neck Pickup Black + Fender Roadworn Strat Jack Ferrule

Artikelnr: 9000-0135-2934

Seymour Duncan SCR-1N Cool Rails Strat Neck / Middle Pickup Black gitaarelement Fender Roadworn Strat Jack Ferrule set
Adviesprijs
138,-
Nu als combinatie voor
136,-
Jouw voordeel
2,-
Op voorraad bij de leverancier

Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis

Seymour Duncan SCR-1N Cool Rails Strat Neck Pickup Black + Seymour Duncan HyperSwitch Bluetooth 5-Way Switch

Artikelnr: 9000-0135-2938

Seymour Duncan SCR-1N Cool Rails Strat Neck / Middle Pickup Black gitaarelement Seymour Duncan HyperSwitch Bluetooth 5-Way Switch
Adviesprijs
266,-
Nu als combinatie voor
259,-
Jouw voordeel
7,-
Op voorraad bij de leverancier

Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis

Seymour Duncan SCR-1N Cool Rails Strat Neck Pickup Black + Fender

Artikelnr: 9000-0135-2935

Seymour Duncan SCR-1N Cool Rails Strat Neck / Middle Pickup Black gitaarelement Fender 5-weg elementschakelaar voor Stratocaster
Adviesprijs
125,65
Nu als combinatie voor
125,00
Jouw voordeel
0,65
Bestel nu en ontvang binnen circa 10 werkdagen

Andere producten van Seymour Duncan

Zoek alle producten van het merk Seymour Duncan
Vergelijk je gear (1/10)