Floyd Rose FRXTRCP - FRX Truss Rod Cover
Floyd Rose
Specificaties
Productkenmerken
- Duurzaamheid product
- Niet gespecificeerd
- Type gitaarbrug onderdeel
- Overig
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
- Gewicht
- 110 gr
- Afmeting
- 13,0 x 7,0 x 4,0 cm
Productspecificaties
- type: trussrod afdekplaat
- merk: Floyd Rose
- model: FRXTRCP
- geschikt voor: Floyd Rose FRX tremolo systemen
- color: zwart
- materiaal: niet gespecificeerd
- land van herkomst: Korea
- aantal stuks: 1
- inclusief: 1x truss rod cover
- typenummer: FL FRX TRC
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels
- 3 werkdagen Antwerpen Reserveren
- 3 werkdagen Goes Reserveren
Floyd Rose FRXTRCP - FRX Truss Rod Cover + D'Addario HDS
- Adviesprijs
- 29,85
- Nu als combinatie voor
- 28,00
- Jouw voordeel
- 1,85
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Floyd Rose FRXTRCP - FRX Truss Rod Cover + D'Addario PW-MPC
- Adviesprijs
- 23,20
- Nu als combinatie voor
- 22,65
- Jouw voordeel
- 0,55
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Gratis verzending vanaf € 99,-
30 dagen 'niet goed geld terug' garantie
Gratis CO2-neutrale verzending
Specificaties
Productkenmerken
- Duurzaamheid product
- Niet gespecificeerd
- Type gitaarbrug onderdeel
- Overig
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
- Gewicht
- 110 gr
- Afmeting
- 13,0 x 7,0 x 4,0 cm
Productspecificaties
- type: trussrod afdekplaat
- merk: Floyd Rose
- model: FRXTRCP
- geschikt voor: Floyd Rose FRX tremolo systemen
- color: zwart
- materiaal: niet gespecificeerd
- land van herkomst: Korea
- aantal stuks: 1
- inclusief: 1x truss rod cover
- typenummer: FL FRX TRC
Productinformatie
Artikelnr: 9000-0152-2827
Algemeen
De Floyd Rose FRXTRCP truss rod cover is een onmisbaar accessoire voor gitaristen met een FRX tremolosysteem. Deze originele afdekking is ontworpen voor een perfecte aansluiting op compatibele modellen en biedt goede bescherming voor de truss rod. Dankzij het strakke zwarte ontwerp blijft het uiterlijk van de gitaar professioneel en stijlvol, ongeacht je type of stijl gitaar. Handig als je de bestaande cover wilt vervangen, of als reserve wilt hebben voor onderweg. Met slechts één exemplaar per verpakking is het eenvoudig zelf te monteren, en weet je zeker dat jouw Floyd Rose weer helemaal compleet is.
Plus- en minpunten
- Past perfect op Floyd Rose FRX tremolosystemen
- Zorgt voor een nette, afgewerkte gitaarlook
- Origineel vervangend onderdeel van hoge kwaliteit
Servicebelofte
Bax Music Garantie Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.
Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie.
Reviews
Anderen kochten ook
-
-5% OP FAZLEY GITAAR GEAR VANAF €100! CODE: FAZLEY5 PopulairAdviesprijs 11,- 7,95Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
PopulairAdviesprijs 4,86 4,34Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
PopulairAdviesprijs 5,05 4,44Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
PopulairAdviesprijs 16,10 11,20Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Combinatievoordeel
Floyd Rose FRXTRCP - FRX Truss Rod Cover + D'Addario HDS
Artikelnr: 9000-0152-3393
- Adviesprijs
- 29,85
- Nu als combinatie voor
- 28,00
- Jouw voordeel
- 1,85
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Floyd Rose FRXTRCP - FRX Truss Rod Cover + D'Addario PW-MPC
Artikelnr: 9000-0152-3394
- 1 x Floyd Rose FRXTRCP - FRX Truss Rod Cover 13,30
- 1 x D'Addario PW-MPC Micro-Fiber Polish Cloth poetsdoek 9,90
- Adviesprijs
- 23,20
- Nu als combinatie voor
- 22,65
- Jouw voordeel
- 0,55
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Floyd Rose FRXTRCP - FRX Truss Rod Cover + D'Addario Shine Spray Cleaner
Artikelnr: 9000-0152-3395
- 1 x Floyd Rose FRXTRCP - FRX Truss Rod Cover 13,30
- 1 x D'Addario Shine Spray Cleaner reinigingsmiddel 118 ml 8,90
- Adviesprijs
- 22,20
- Nu als combinatie voor
- 21,65
- Jouw voordeel
- 0,55
Bestel voor 23:00 = over circa 8 werkdagen in huis
Floyd Rose FRXTRCP - FRX Truss Rod Cover + Warwick RockCare MultiTool Inch Blue
Artikelnr: 9000-0152-3396
- 1 x Floyd Rose FRXTRCP - FRX Truss Rod Cover 13,30
- 1 x Warwick RockCare MultiTool Inch Blue 13-In-1 Multitool set met snaarwinder voor gitaar en bas 19,80
- Adviesprijs
- 33,10
- Nu als combinatie voor
- 32,00
- Jouw voordeel
- 1,10
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Andere producten van Floyd Rose
Zoek alle producten van het merk Floyd Rose-
-15% extraAdviesprijs 21,50 20,90Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
PopulairAdviesprijs 21,80 17,90Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
8,95Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
PopulairAdviesprijs 15,95 11,90Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Gitaarbrug onderdelen-
PopulairAdviesprijs 16,50 14,90Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
Extra voordeelAdviesprijs 17,70 14,10Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
Extra voordeelAdviesprijs 13,- 10,60Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
-5% OP FAZLEY GITAAR GEAR VANAF €100! CODE: FAZLEY5 PopulairAdviesprijs 2,99 1,95Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Gerelateerde producten van Floyd Rose
Zoek alle producten van het merk Floyd Rose in de categorie Gitaarbrug onderdelen-
PopulairAdviesprijs 21,80 17,90Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
21,20Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
8,95Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-