Klotz DMXK5FRJ45M verloopkabel RJ45 male - XLR 5-pins female
0
nog geen reviews
schrijf een review
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Nog 8 stuks op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
10% EXTRA KORTING MET CODE: EXTRA10
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 8 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Combinatievoordeel
2x Klotz DMXK5FRJ45M
- Adviesprijs € 50,-
- Jouw voordeel € 1,-
- Nu als combinatie voor € 49,-
5x Klotz DMXK5FRJ45M
- Adviesprijs € 125,-
- Jouw voordeel € 4,-
- Nu als combinatie voor € 121,-
Gratis verzending vanaf € 99,-
30 dagen 'niet goed geld terug' garantie
Gratis CO2-neutrale verzending
Anderen kochten ook
-
Populair12,50Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
PopulairAdviesprijs 15,20 9,50Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
Populair -37%Adviesprijs 46,- 29,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
Populair -59%Adviesprijs 109,- 45,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Combinatievoordeel
2x Klotz DMXK5FRJ45M
Artikelnr: 9000-0047-9967
x2
- Adviesprijs
- 50,-
- Nu als combinatie voor
- 49,-
- Jouw voordeel
- 1,-
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
5x Klotz DMXK5FRJ45M
Artikelnr: 9000-0047-9968
x5
- Adviesprijs
- 125,-
- Nu als combinatie voor
- 121,-
- Jouw voordeel
- 4,-
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Andere producten van Klotz
Zoek alle producten van het merk Klotz-
38,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
Extra voordeelAdviesprijs 46,- 40,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
PopulairAdviesprijs 23,10 18,80Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
Extra voordeelAdviesprijs 11,30 8,30Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Overige verlopen-
Populair -29%Adviesprijs 49,- 35,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
Extra voordeelAdviesprijs 34,- 29,-Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
Extra voordeelAdviesprijs 9,05 5,70Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
-
10% EXTRA KORTING MET CODE: EXTRA10 Extra voordeel -38%Adviesprijs 36,- 22,50Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Gerelateerde producten van Klotz
Zoek alle producten van het merk Klotz in de categorie Overige verlopen-
10% EXTRA KORTING MET CODE: EXTRA10 Extra voordeel -55%Adviesprijs 52,- 23,45Op voorraad Bestel voor 23:00 = morgen in huis