Willis Music A Dozen A Day Songbook: Easy Classical - Bk 2 Makkelijk klassieke muziek voor piano
Willis Music
Specificaties
Productkenmerken
- Duurzaamheid product
- Niet gespecificeerd
- Taal
- Engels
- Genre
- Klassiek
- Type boek
- Songbook
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
- Gewicht
- 174 gr
- Afmeting
- 30,0 x 22,0 x 1,5 cm
Productspecificaties
- Aantal pagina's: 32
- Producttype: Boek met audio-online
- Instrumentgroep: Piano of Keyboard
- Instrumentatie: Piano
- Moeilijkheidsgraad: Eenvoudig
- Uitgeverij: Willis Music
- Genre: Klassiek
- Stijlperiode: Romantic
- Jaar van publicatie: 2013
- ISBN: 9781780389127
- Editienummer: MUSWMR101266
- Artikelnummer: MUSWMR101266
- Songlijst:
- Air (The Water Music) - Handel
- Dance of the Sugar Plum Fairy (The Nutcracker) - Tchaikovsky
- Eine Kleine Nachtmusik K.525 (1st Movement: Allegro) - Mozart
- In Tears of Grief (St. Matthew Passion) - Bach
- Meditation (Thaïs) - Massenet
- Nimrod (Enigma Variations) - Elgar
- Nocturne (String Quartet No. 2) - Borodin
- Pavane - Fauré
- Piano Concerto No. 1 (2nd Movement: Romance) - Chopin
- Spring (The Four Seasons) (1st Movement) - Vivaldi
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Nog 20 stuks op voorraad bij de leverancier
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels
- 6 werkdagen Antwerpen Reserveren
- 6 werkdagen Goes Reserveren
Willis Music A Dozen A Day Songbook: Easy Classical - Bk 2 + Innox MB 20
- Adviesprijs
- 38,20
- Nu als combinatie voor
- 35,00
- Jouw voordeel
- 3,20
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Willis Music A Dozen A Day Songbook: Easy Classical - Bk 2 + Konig & Meyer 16060
- Adviesprijs
- 23,18
- Nu als combinatie voor
- 22,35
- Jouw voordeel
- 0,83
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Gratis verzending vanaf € 99,-
30 dagen 'niet goed geld terug' garantie
Gratis CO2-neutrale verzending
Specificaties
Productkenmerken
- Duurzaamheid product
- Niet gespecificeerd
- Taal
- Engels
- Genre
- Klassiek
- Type boek
- Songbook
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
- Gewicht
- 174 gr
- Afmeting
- 30,0 x 22,0 x 1,5 cm
Productspecificaties
- Aantal pagina's: 32
- Producttype: Boek met audio-online
- Instrumentgroep: Piano of Keyboard
- Instrumentatie: Piano
- Moeilijkheidsgraad: Eenvoudig
- Uitgeverij: Willis Music
- Genre: Klassiek
- Stijlperiode: Romantic
- Jaar van publicatie: 2013
- ISBN: 9781780389127
- Editienummer: MUSWMR101266
- Artikelnummer: MUSWMR101266
- Songlijst:
- Air (The Water Music) - Handel
- Dance of the Sugar Plum Fairy (The Nutcracker) - Tchaikovsky
- Eine Kleine Nachtmusik K.525 (1st Movement: Allegro) - Mozart
- In Tears of Grief (St. Matthew Passion) - Bach
- Meditation (Thaïs) - Massenet
- Nimrod (Enigma Variations) - Elgar
- Nocturne (String Quartet No. 2) - Borodin
- Pavane - Fauré
- Piano Concerto No. 1 (2nd Movement: Romance) - Chopin
- Spring (The Four Seasons) (1st Movement) - Vivaldi
Productinformatie
Artikelnr: 9000-0147-1040
Algemeen
Het A Dozen A Day Songbook: Easy Classical - Bk 2 bevat tien klassieke muziekstukken die perfect passen bij de technische oefeningen uit de A Dozen A Day serie van Edna Mae Burnam. De werken zijn eenvoudig te spelen, maar bieden ruimte voor vooruitgang en het toepassen van technieken. Dit boek bevat muziek van grote componisten zoals Bach, Mozart, Tchaikovsky en Vivaldi. De bijbehorende online audio biedt een ideale luister- en speelervaring.
Plus- en minpunten
- Geschikt voor beginners die klassieke muziek willen leren spelen.
- Inclusief online audio voor luister- en speelbegeleiding.
Servicebelofte
Bax Music Garantie Op dit product krijg je geen garantie.
Op dit product krijg je geen garantie.
Reviews
Anderen kochten ook
-
-5% OP FAZLEY GITAAR GEAR VANAF €100! CODE: FAZLEY5 PopulairAdviesprijs 6,50 4,95Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
Adviesprijs 12,70 7,95Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
PopulairAdviesprijs 23,- 17,50Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
-5% OP FAZLEY GITAAR GEAR VANAF €100! CODE: FAZLEY5 PopulairAdviesprijs 33,- 25,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
Combinatievoordeel
Willis Music A Dozen A Day Songbook: Easy Classical - Bk 2 + Innox MB 20
Artikelnr: 9000-0147-1041
- 1 x Willis Music A Dozen A Day Songbook: Easy Classical - Bk 2 Makkelijk klassieke muziek voor piano 19,20
- 1 x Innox MB 20 lessenaar lamp 19,00
- Adviesprijs
- 38,20
- Nu als combinatie voor
- 35,00
- Jouw voordeel
- 3,20
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Willis Music A Dozen A Day Songbook: Easy Classical - Bk 2 + Konig & Meyer 16060
Artikelnr: 9000-0147-1043
- 1 x Willis Music A Dozen A Day Songbook: Easy Classical - Bk 2 Makkelijk klassieke muziek voor piano 19,20
- 1 x Konig & Meyer 16060 bladmuziek klem (per stuk) 3,98
- Adviesprijs
- 23,18
- Nu als combinatie voor
- 22,35
- Jouw voordeel
- 0,83
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Willis Music A Dozen A Day Songbook: Easy Classical - Bk 2 + Innox ISA 02
Artikelnr: 9000-0147-1044
- 1 x Willis Music A Dozen A Day Songbook: Easy Classical - Bk 2 Makkelijk klassieke muziek voor piano 19,20
- 1 x Innox ISA 02 bladmuziekstandaard 17,50
- Adviesprijs
- 36,70
- Nu als combinatie voor
- 34,00
- Jouw voordeel
- 2,70
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Willis Music A Dozen A Day Songbook: Easy Classical - Bk 2 + Fazley Toccata Dark Brown
Artikelnr: 9000-0147-1045
- 1 x Willis Music A Dozen A Day Songbook: Easy Classical - Bk 2 Makkelijk klassieke muziek voor piano 19,20
- 1 x Fazley Toccata Dark Brown mechanische metronoom 25,00
- Adviesprijs
- 44,20
- Nu als combinatie voor
- 41,00
- Jouw voordeel
- 3,20
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Willis Music A Dozen A Day Songbook: Easy Classical - Bk 2 + Fazley T-10
Artikelnr: 9000-0147-1046
- 1 x Willis Music A Dozen A Day Songbook: Easy Classical - Bk 2 Makkelijk klassieke muziek voor piano 19,20
- 1 x Fazley T-10 clip-on tuner 4,95
- Adviesprijs
- 24,15
- Nu als combinatie voor
- 23,30
- Jouw voordeel
- 0,85
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Willis Music A Dozen A Day Songbook: Easy Classical - Bk 2 + Konig & Meyer 16099
Artikelnr: 9000-0147-1047
- 1 x Willis Music A Dozen A Day Songbook: Easy Classical - Bk 2 Makkelijk klassieke muziek voor piano 19,20
- 1 x Konig & Meyer 16099 Holding Magnet magnetische potloodhouder 7,40
- Adviesprijs
- 26,60
- Nu als combinatie voor
- 25,00
- Jouw voordeel
- 1,60
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Andere producten van Willis Music
Zoek alle producten van het merk Willis Music-
Populair -53%Adviesprijs 49,- 22,90Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
Populair18,95Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Pianoboeken-
Extra voordeelAdviesprijs 23,75 20,30Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
PopulairAdviesprijs 28,- 23,10Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
Populair -43%Adviesprijs 27,- 15,50Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
PopulairAdviesprijs 26,- 18,40Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
Gerelateerde producten van Willis Music
Zoek alle producten van het merk Willis Music in de categorie Pianoboeken-
Populair -53%Adviesprijs 49,- 22,90Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
Populair18,95Op voorraad Bestel nu = maandag in huis